Pár tipov na cykloturistiku Niektoré trasy máme odskúšané aj na vlastnej koži. Stojí to zato.Cycle Route 9016610 - via Bikemap.net - Open Route in Bikemap App


Cycle Route 9016621 - via Bikemap.net - Open Route in Bikemap App

Chorvátko mimo sezóno? To pravé Chorvátsko zažije práve v čase mimo leta.


Psychohygiena

Načerpajte nové sily. V Chorvátsku je v čase mimo sezóny podstatne menej ľudí. A preto z vlastnej skúsenosti doporučujeme ísť načerpať nové sily práve v tomto čase ako je Apríl, Máj alebo aj Jún. Ranné prechádzky popri mori, ticho, minimum ľudí. Čerstvé ryby, grilovanie. Cykloturistika po ostrove, Nožné sedenie na lavičke pri šumiacom mori. Verte nám, že už za týždeň pocitíte pozitíve psychockú uľavu.

Inhalácie

Súčasťou psychohygieny su prechádzky. Prechádzka popri moru automaticky inhalujete čistý, morský vzduch. Tento vzduch je veľmi priaznivý na Vaše zdravie. Veľmi vhodné pre alergikov či astmatikov. Ak ste nezažili chorvátsko mimo sezónu, doporučuje. My sme tu už od Februára.

Turistika

Na ostrove je množstvo pamiatok, ktoré stoja za návštevu. Od našich apartmánov sú náročnejšie aj menej náročné turistiky v príjemnom slnečnom počasí. Toto obdobie je mimoriadne vhodné aj na cykloturistiku, na ostrove je množstvo ciest a trás, cez ktoré viete prejsť celý ostrov.

Kontaktujte nás

GUDUCE Apartmant house

Put Pavlešine 19, Ugljan

+421 903 504 999 +421 911 150 137

info@guduce.sk

Copyright © Guduce.sk 2022